Już podczas najbliższego weekendu czeka nas bardzo ciekawe wydarzenie w Świecie MMA, a mianowicie odbędzie się gala UFC 275. Podczas tego wydarzenia będziemy mogli oglądać, m.in. Joannę Jędrzejczyk. A każdy typer tej gali może liczyć na ekstra kasę od bukmachera eFortuna.

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 275 od Fortuny

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 275 od Fortuny

Niewątpliwie, jak każda gala UFC cieszy się sporą popularnie, a do nie brakuje w nich ciekawych starć. Podczas najbliższego weekendu czekają nas takie starcia, jak m.in. Taixeira vs Prochazka, Shevchenko vs Santos,Zgang vs Jędrzjeczyk, Montorin vs Kape.

A każdy typer typujący UFC 275 może liczyć na dodatkowe środki w akcji promocyjnej „Ekspert +” u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl. A wspomniana akcja jest aktywna typerom do 12 czerwca do godziny 00:30.

Bonusy bukmacherskie na UFC 275

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za minimum 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować swoje następujące walki:

  • Kang – Danaa
  • Matthews – Fialho
  • Maheshate – Garcia
  • Woo – Culibao
  • Allen – Malkoun
  • Maddalena – Emeev
  • Zgang – Jędrzejczyk
  • Shevchenko – Santos
  • Taixeira – Prochazka
Darmowy bonus bez ryzyka od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne jest to, aby na każdą z powyższych starć oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Dodatkowo każde zdarzenie obowiązkowo musi być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują powyższe starcia to oczywiście poza wygraną gotówką będą mogli cieszyć się z kolejnych środków. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna online podzieli pomiędzy typerami pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera eFortuna online wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE automatycznie dokonają niżej wymienionego pakietu powitalnego.

Wówczas już za samą rejestrację konta użytkownik otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, gdzie to w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ za dokonanie drugiej wpłaty gracz otrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze serwisy sportowe dla typerów 
Następny artykułGwarantowane 50 PLN na europejskie puchary w STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.