W związku z ostatnią kolejką sezonu 28/19 LOTTO Ekstraklasy bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 10 PLN.

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimom jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie w dniach 18 – 19 maja, czyli kiedy zostaną rozegrane spotkania w grupie spadkowej mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. A dotyczy kuponów zagranych za co najmniej 10 PLN. Również trzeba pamiętać, że kupony muszą zostać zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to w szybki i łatwy sposób możesz ją pobrać i zainstalować ze strony bukmachera Fortuna.

Chcąc otrzymać bonus należy zagrać dwa kupony, mogą to być AKO, SOLO bądź MaxiKombi, ale na każdym z nich musi znajdować się minimum jedno zdarzenie ze zmagań LOTTO Ekstraklasy. W zamian bukmacher 2 dniu 20 maja przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Otrzymany bonus sprawi, że będzie można dokonywać kolejnych zakładów na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna.

Ta akcja promocyjna nie łączny się z innymi promocjami tego operatora, tj. zakłady specjalne, Hit Dnia oraz EKspert+.

Trzeba również pamiętać, że jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Następny artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN od Forbet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.