Każdy z graczy, który typuje zmagania ze sportów amerykańskich może liczyć na mniejszy przegrane u bukmacher eWinner. Co weekend na konto każdego gracza może trafić nawet 100 PLN.

Gwarantowane bonusy do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Gwarantowane bonusy do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

A śmiało trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera eWinner jest bogata na sporty amerykańskie, tj. NBA, NHL, MLB i NFL. W dodatku mecze są rozgrywane codziennie.

Natomiast każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na NBA i NHL”. Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do tej oferty się zapisać na stronie www.eWinner.pl. Natomiast ta akcja jest dostępna od piątku do poniedziałku, aż do odwołania.

Bonusy na NBA i NHL

Warunki promocji „Cashback do 100 PLN na NBA i NHL” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, które tom musi spełniać następujące warunki:

  • wyłączenie zdarzenia ze sportów amerykańskich, tj. NBA, NHL, MLB i NFL
  • co najmniej cztery zdarzenia
  • minimalny kurs typu nie może być mniejszy niż 1.30
bez depozytu bonus sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z zakładów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Bukmacher eWinner online oferuje graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN oraz premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN za obstawienie meczy
Następny artykułWiększe wygrane w eWinner. Bonus do 20% za typowanie meczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.