Czas na piłkarskie emocje w piłce nożne, jak to zresztą w prawie każdy weekend. I tak z pewnością będzie zarówno dzisiaj, czy jutro. Bowiem dojdzie do kilku ciekawych starć, zaś bukmacher Betclic Polska zmniejsza przegrane swoim typerom, ponieważ za przegrany zakład można liczyć na zwrot stawki.

Betclic zmniejsza przegrane graczom. Pewne 40 PLN dla typerów

Betclic zmniejsza przegrane graczom. Pewne 40 PLN dla typerów

Śmiało można powiedzieć, że emocji w większości lig europejskich nie zabraknie, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak Bayern Monachium vs Borussia Dortmund, Juve vs Lazio, Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław, czy też derby Manchesteru City vs United.

Z tej okazji jest dostępna promocja u bukmachera Betclic Polska „Pewny zakład”, która aktywna jest do 7 marca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla graczy za typowanie meczy:

Promocja „Pewne 40 PLN” polega na zagraniu zakładu AKO, na którym musi znajdować się minimum pięć typów, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00. Na uwadze trzeba mieć fakt, że na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie typy z piłki nożnej. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej, cała wygraną znajdzie się na koncie typerów. Natomiast, jeśli jeden z faworytów Cię zawiódł to otrzymasz zwrot stawki do 40 PLN.

Pewny zakład w Betclic Polska:

Wszyscy nowi użytkownicy obstawienie meczy u legalnego bukmachera Betclic mogą rozpocząć od bezpiecznego zakładu. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy w formularzu rejestracyjnym zostanie wpisanie hasło promocyjne –>> KOD550.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cala wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej każdy użytkownik otrzyma zwrot stawki. Maksymalnie można ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna gotówka dla typerów Australian Open 2021 od STS
Następny artykułBetclic Pewny Zakład – bonus 40 PLN na piłke nożną!
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.