Bukmacher Forbet przyznaje darmowy bonus w wysokości 25 PLN dla wszystkich graczy, którzy dokonają zawarcia kupnu w dniu 16 maja za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawy tej akcji, tj. zawarcie kuponu za minimum 100 PLN. Należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki własne. Granie środkami bonusowymi sprawi,że taki kupon nie bierze udziału w akcji.

Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast łączy kurs kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba pamiętać, że zdarzenia typu draw no bet, popularne DNB bądź remis nie ma zakładu nie biorą udziału w tej akcji. Również kupony systemowe jest są brane pod uwagę w tej akcji promocyjnej.

Każdy gracz, który spełnia powyższe warunki promocji automatycznie dostanie bonus w wysokości 25 PLN od bukmachera Forbet. Lecz należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić. Pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Jednak należy pamiętać, że bukmacher daje siedem dni na dokonanie obrotu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułDarmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.