Każdy użytkownik, który lubi typować sporty wirtualne może skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę”, w której to można liczyć na gwarantowaną gotówkę za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę

Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę

Dodać jest warto, że największy atut sportów wirtualnych jest taki, iż są one dostępne przez całą dobę. A to wszystko sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać ekstra gotówkę.

Użytkownik, który chce liczyć na darmową gotówkę w promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna od 7 do 10 lutego do godziny 23:59.

Gwarantowane bonusy dla graczy od STS:

Zadaniem typerów w promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę” jest obstawienie zdarzeń ze sportów wirtualnych. Dopuszczone przez bukmachera STS są jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.85.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który zagrał kupony spełniające powyższe warunki promocji otrzymają dodatkową gotówkę, a dokładnie na ich konto trafi premia o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Już za samo założenie konta typer będzie mógł liczyć na 29 PLN bez wpłaty własnej. Kolejny bonus trafi na konto gracza po dokonaniu depozytu. Łącznie można otrzymać nawet 1200 PLN. W STS bonus bez depozytu z kodem BETONLINE to najwyższa tego typu promocja w Polskich, legalnych zakładach wzajemnych.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane w eWinner. Bonus do 20% za typowanie meczy
Następny artykułMniejsze przegrane u bukmachera Fuksiarz. Bonus do 500 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.