Warto jest zaznaczyć, że legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkim typerom co weekend za obstawienie meczy z piłki nożnej i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Freebety co weekend. Extra 50 PLN dla graczy

Freebety co weekend. Extra 50 PLN dla graczy

Zgadza się czołowe ligi europejskie jeszcze nie rozgrywają swoich spotkań. Lecz warto jest dodać, że sezon ligowy się zbliżą się wielkimi krokami. Obecnie toczą się rozgrywki już m.in. brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl i oferuje akcję promocyjną „Futbol totalny”, która jest dostępna wyłącznie w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Co weekend 50 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w akcji promocyjnej „Futbol totalny” jest zagranie kuponu AKO, na którym muszą OBOWIĄZKOWO znajdować się mecze z piłki nożnej.

Nie można jednak zapominać, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma premię o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony. To sprawia, ze co weekend na konto gracz może trafić nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą otrzymać:

  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Nadmienić trzeba, iż powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania w eWinner kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, iż cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 50 PLN na europejskie puchary w STS
Następny artykułGwarantowana kasa dla graczy od BetCris
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.