Leglany bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy co weekend freebetami za obstaweienie meczy. I to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Pewne freebet za darmo od bukmachera eWinner.

Pewne freebet za darmo od bukmachera eWinner.

Śmiało można powiedzieć, że emocji piłkarskich co weekend nie brakuje. Bowiem na stadiony wrócili piłkarze w czołowych ligach, jak Premier League, LaLiga, Bundesliga, czy Ligue 1. Poza tym cały czas są toczone mecze, m.in. w PKO Ekstraklasie.

Na tą okazję legalny bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „50 PLN co weekend”. Aktywna jest ona co weekend w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner:

Zadaniem graczy w ramach wspomniane oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50, a stawka jego musi wynosić równo 49 PLN. Nalezy mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z piłki nożnej.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Za zagrany kupon gracz otrzyma jednego freebeta i to bez znaczenia, jak został rozliczony. Na przestrzeni całego weekendu na konto gracza może trafi nawet darmowe 50 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • bezpieczne 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy za obstawienie meczy u bukmachera eWinner
Następny artykułBonusy dla graczy dla typerów na US Open od STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.