Bukmacher STS oferuje dla swoich nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji na start konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Bonus na start STS – Listopad 2019

Bonus na start STS – Listopad 2019

Oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który nie posiadał wcześniej konta u legalnego bukmachera STS.

Pierwsza czynność tej akcji jest to rejestracja konta w dniach od 15 do 19 listopada. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny to kwestia zaledwie kilku chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym na konto gracza trafi darmowy freebet bez dokonywania wpłaty o wartości 29 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus 100% za pierwsza wpłatę od STS

Bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę przyznając bonus takiej samej wartości co depozyt. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.

Przykład: Gracz dokonał wpłaty na swoje konto 550 PLN. Równowartość tej wpłaty typer otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie będzie miał typer 1100 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak wspomniany operator zaksięguje wpłatę.

betfan darmowy kod promocyjny

Pierwszy zakład bez ryzyka u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon po rejestracji u bukmachera STS jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie.

W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera, zaś jak okaże się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 19 listopada do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs „Wielka Gra” u bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN.
Następny artykułKonkurs w Wiśle w skokach narciarskich. Darmowy bonus od bukmachera STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.