Specjalny bonus za obstawienie meczy oferuje bukmacher eFortuna. Każdy typer może liczyć na gwarantowane 50 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

50 zł za obstawianie piłki nożnej

50 zł za obstawianie piłki nożnej

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna online w swojej ofercie promocyjnej posiada bogatą ofertę, gdzie to można znaleźć dużą ilość spotkań do typowania.

A podczas najbliższych dni każdy z graczy może liczyć na extra bonusy w promocji „Piłkarski Pewniak”, która jest dostępna w dniach od 5 do 8 maja u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Extra 50 PLN za obstawienie meczy

Warunki akcji promocyjnej „Piłkarski Pewniak” są niezwykle proste. Wystarczy bowiem zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za co najmniej 50 PLN w każdy dzień trwania akcji i zakład będzie spełniał następujące warunki:

  • min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem w ramach piłki nożnej
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 20 PLN
Darmowy bonus bez ryzyka od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

To sprawia, że jeśli gracz spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 50 PLN od bukmachera eFortuna i to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze mogą liczyć na extra pakiet powitalny o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za samo założenie konta typer będzie mógł cieszyć się z darmowych 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Poza tym pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. Na kolejną premię każdy gracz będzie mógł liczyć po dokonaniu drugiego depozytu, wówczas otrzyma jego równowartość, aż do 2100 PLN!

Lecz wymagane jest to, aby podczas rejestracji konta u bukmachera eFortuna PL wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSposoby na zminimalizowanie ryzyka przegranej podczas typowania 
Następny artykułNajlepsze serwisy sportowe dla typerów 
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.