Już 1 października rozpoczną się spotkania drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed nami takie konfrontacje jak chociażby pojedynki pomiędzy Barceloną vs Interem, czy też Tottenhamem vs Bayernem. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje graczom promocji „Combi Crush”, w której przyznaje darmowe bonusy graczom.

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października.

Gracz, który chce skorzystać z akcji „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Należy to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu. Można tego dokonać tylko na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji udział biorą jedynie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, a kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 5.00.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej, a wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher BetClic w ramach promocji „Combi Crush” wymaga, żeby kupon został zagrany za co najmniej 50 PLN, zaś wszystkie typy muszą pochodzić z oferty na Ligę Mistrzów.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Jednak automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane ze środków bonusowych.

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher w zamian przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że każdy gracz może otrzymać jeden bonus od bukmachera BetClic.

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus nowym graczom w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy, że gracz wpisze kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, a w zamian operator dokona aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrot stawki nawet do 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.