Z okazji „Cyber Monday” bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom pewne 50 PLN za zagranie kuponu z aplikacji mobilnej i to nie ważne, jak zostanie on rozliczony.

Cyber monday w STS, czyli 50 PLN bonusu w aplikacji STS

Cyber monday w STS, czyli 50 PLN bonusu w aplikacji STS

Nie da się ukryć, że akcja „Cyber Monday” skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie korzystał z oferty z aplikacji mobilnej.

Warunki promocji są bardzo proste. Należy pobrać aplikację mobilną na urządzenie ze strony www.STS.pl i ją zainstalować. Następnie gracz musi to tej akcji się zapisać. Na uwadze warto jest mieć fakt, że dostępna jest ona do 30 listopada do godziny 23:59.

Darmowe 50 PLN na aplikację mobilną

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cyber Monday” musi zagrać dowolny kupon, ale musi zostać zawarty z aplikacji mobilne. Poza tym musi spełnić dwa proste warunki:

  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85
  • minimalna stawka wynosić musi 25 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma bonus o wartości 50% stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalna premia, jaka może wynieść to nawet 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom na start extra pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że już za same założenie konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN
Następny artykułFortuna Bet On Games. 10 PLN gwarantowanego bonus dla graczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.