Legalny polski bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14% na wszystkie kupony z turnieju ATP i WTA w Cincinnati w dodatku bez limitów kuponów na jednego gracza.

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 18 sierpnia, a chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji biorą udział wszystkie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których znajdują się zdarzenia z turnieju w Cincinnati, zarówno z oferty ATP jak i WTA.

Bukmacher LvBet dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Kurs typu oraz kuponu jest dowolny.

Również stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez tego bukmachera. Jednak automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Freebet za darmo od bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start. Chcąc otrzymać 20 PLN nie trzeba dokonywać żadnego depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

Poza tym maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych po dokonaniu minimum dwóch depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane nawet o 20% u bukmachera Betfan
Następny artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.