Bukmacher Lvbet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty do 12 maja, aby cieszyć się z dodatkowej gotówki u bukmachera.

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do niedzieli 23 maja do godziny 23:59. Chcąc liczyć na dodatkowy bonus od bukmachera trzeba do tego dnia dokonać wpłaty u bukmachera LvBet.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W zamian bukmacher przyzna 2% wpłaty z mnożnikiem „x25”. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Taka kwota trafi na konto gracza pod warunkiem dokonania wpłaty za minimum 400 PLN.

Należy pamiętać, żeby kupon wziął udział w promocji trzeba go aktywować, poprzez kliknięcie na dole kupon „mnożnik x25”. Będzie on widoczny jedynie na kuponie, który spełni poniższe warunki promocji:

  • będą na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń będzie nie mniejszy niż 1.25
  • kurs łączny kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

Chcąc wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50%. Nawet do 500 PLN
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.