W dniu 10 bukmacher Forbet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 20 PLN, aby otrzymać 50% bonusu za depozyt.

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadaj zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Chcąc otrzymać 50% bonusu od depozytu należy w dniu 10 maja do godz. 23:59 dokonać wpłaty. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN, ale maksymalnie można otrzymać 500 PLN, aby otrzymać taką wartość należy dokonać wpłaty za minimum 1000 PLN.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że ta akcja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej w dniu 10 maja, a bonus trafi na konto automatycznie.

Chcąc grać bonusem należy najpierw go odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu wartością wpłaty. Kurs takiego kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Czas na dokonanie obrotu bukmacher daje 7 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.