Przed nami kolejna runda zmagań w eliminacjach zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy. W związku z tym bukmacher Forbet przewidział promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary u bukmachera Forbet

Zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary u bukmachera Forbet

Oferta skarpowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 23 lipca do godz. 20:00, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagrania kuponu AKO, na którym będą znajdować się jedynie trzy zdarzenia, tj. PSV vs FC Basel, Utrecht vs Mostar oraz Anderlecht vs Oostande.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej gdzie kurs każdego z typów nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs łączny musi wynieść minimum 2.50. Kupony systemowa nie biorą udziału w tej akcji.

Stawka kuponu musi być równa 49 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Bukmacher dokona zwrotu całej stawki, gdy na kuponie będzie jednej błąd. Przy dwóch lub trzech błędach będzie to połowa stawki.

Zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza do 29 lipca do godz. 16:00.

Extra bonus od bukmachera Forbet

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Bowiem ten operator zwiększa trzy pierwsze depozyty, gdzie łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma w gratisie 50 PLN od tego operatora.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny BetClic. Wpisujesz „KOD500” i zgarniasz 500 PLN!
Następny artykułBukmacher BetClic zwiększa wygrane graczom o 50%
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.