Typujesz siatkarską Ligę Narodów? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera EToto, który to zmniejsza ryzyko przegranej na te rozgrywki.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Natomiast trzeba pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia maksymalnie można otrzymać jeden zwrot.

Bardzo istotne w tej promocji jest fakt, że trzeba do niej się zapisywać. A trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

W tej akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Lecz ma kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Ligi Narodów w siatkówce, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka natomiast musi wynieść minimum 50 PLN. Jednak kupony zagrane zagrane za sporty wirtualne są wykreślone z tej promocji.

Bukmacher dokona zwrotu 50% stawki jeżeli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany. Jednak trzeba pamiętać, ze maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja POP – UP. Należy ją kliknąć i zatwierdzić. A to sprawi, że zwrot trafi na konto gracza do 20 minut.

W Etoto bonus za rejestrację bez depozytu

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Jeżeli nie to warto je założyć. Ponieważ bukmacher na start przyznaje bonus w wysokości 20 PLN na grę i to bez dokonania żadnego depozytu.

Należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 10 PLN za kupony zagrane na eliminacje EURO 2020 od bukmachera Fortuna
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.