Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na kupony z e-sportu. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany, operator dokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie do 100 PLN.

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zreifikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest od każdego poniedziałku do niedzieli. Należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Chcąc otrzymać ewentualny zwrot należy zgłosić chęć udziału w promocji tuż przed zawarciem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

Bukmacher dopuszcza kupony zarówno single jak i AKO, ale na nich mogą znajdować się jedynie zdarzenia z e-sportu, gdzie kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.06.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon nie może być mniejsza niż 50 PLN , zaś z promocji są wykreślony kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokonał zawarcia, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po rozliczeniu kuponu jako przegrany pojawi się opcja POP- UP, należy ja kliknąć i zatwierdzić. To sprawi, że bonus trafi na konto do 20 minut.

Otrzymany zwrot w Etoto będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00. Natomiast kurs każdego ze zdarzeń musi wynieść minimum 1.30.

Bonus za rejestrację bez depozytu.

Bukmacher Etoto oferuje swoim graczom bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet startowy od bukmachera Forbet
Następny artykułBonus 10 PLN za kupony zagrane na eliminacje EURO 2020 od bukmachera Fortuna
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.