Bonus w wysokości 40 PLN oferuje dla swoich graczy bukmacher Etoto co tydzień i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus 40 PLN na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Bonus 40 PLN na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali nie mniej niż dwie wpłaty.

Promocja aktywna jest dla typerów od od piątku od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59. Chcąc wziąć w niej udział, należy się zapisać na stronie bukmachera Etoto, jeszcze przed zagraniem kuponu.

Warto jest pamiętać, że podczas jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może otrzymać jeden bonus.

Chcąc otrzymać bonus należy podczas weekendu zagrać minimum trzy kupony pojedyncze bądź wielozdarzeniowe, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.

bonus na start. kod promocyjny betonline

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji utrzyma od bukmacher bonus w wysokosci 40 PLN. Środki trafią na konto użytkownika niezależenie od rozliczenia kuponu.

Chcąc odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, że środki trafią na konto gracza automatyczne.

Bonus dla nowych graczy

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto przyzna darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla gracza za założenie konta i przejście procesu weryfikacji.

Bonus trafi na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu. Należy jednak pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za rejestrację u bukmachera TOTALBet – bez depozytu
Następny artykułWygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.