Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u legalnego bukmachera eFortuna PL mogą liczyć na większe wygrane o 14%. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby otrzymać większą wygraną. I co najważniejsze bez żądnego limitu.

Obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna 2021:

Obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna 2021:

Zaznaczyć jest warto, że na pewno obecnie jest co obstawiać, ponieważ mecze rozgrywane są praktycznie już w każdej dyscyplinie. To sprawia, że każdy typer powinien znaleźć coś dla siebie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję „Happy hours graj bez podatku”, która jest dostępna graczom wyłącznie w dniach:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

Happy Hours u bukmachera Fortuna

Warunki promocji „Happy hours graj bez podatku” są bardzo proste. Wystarczy w godzinach trwania oferty należy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to muszą być co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Co jest istotne typy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli się okaże, że kupon okaże się wygrany to super. Gracz oprócz wygranej będzie mógł liczyć na większą wygraną o 14% i obstawianie w Fortunie będzie jeszcze przyjemniejsze. I co warto jest dodać, że nie ma ograniczeń co do ilości zagranych zakładów.

Nowy kod promocyjny w Fortunie 2021:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start na:

  • bonus o wartości 20 PLN za rejestrację konta bez żadnego depozytu
  • pierwszy bezpieczny kupon (Cashback) do 600 PLN

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł55 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN za obstawienie meczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.