Masz zamiar typować zmagania w polskiej piłce nożnej? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera BetClic, który to zwiększa wygrane o 50%.

Większe wygrane o 50% z piłki nożnej u bukmachera BetClic

Większe wygrane o 50% z piłki nożnej u bukmachera BetClic

Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 29 lipca.

Warunki tej akcji są niezwykle proste, ponieważ wystarczy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak należy pamiętać, że wszystkie muszą pochodzić z dowolnych rozgrywek w Polsce w piłce nożnej.

A nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Ponieważ w weekend zostaną rozegrane chociażby spotkania w PKO Ekstraklasie, czy też Fortuna 1 Liga.

BetClick kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Kurs każdego zdarzenia w Betclic nie może być mniejszy niż 1.20.

Stawka za jaką gracz może zagrać kupon jest dowolna. Lecz z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Limit kuponów na jednego gracza podczas tej akcji jest dowolny.

BetClic: pakiet powitalny

Ten bukmacher dla nowych swoich graczy oferuje Cashback, czyli zakład bez ryzyka do 500 PLN, czyli jeżeli kupon okaże się wygrany bukmacher przyzna całą stawkę, zaś przy przegranym kuponie bukmacher dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z Cashbacka należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Forbet tnie ryzyko przegranej na eliminacje europejskich pucharów
Następny artykułBonus do 60 PLN dla aktywnych graczy od BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.