Obstawiasz mecze? Pamiętaj, że bukmacher BetClic PL zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby liczyć na większe wygrana. Maksymalna premia jaka może zostać przyznana graczowi to 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Owszem oferty bukmacherów w dalszym ciągu nie są zbyt bogate, ponieważ większość rozgrywek jest zawieszona. Jednak niezwykle popularne w ostatnich dniach są chociażby mecze w Bukmacher Betclic zwiększa wygrane graczom.

Jednak bukmacher Betclic Polska zwiększa wygrane w graczom na całą swoją ofertę. Maksymalny bonus to, aż 50%.

Extra bonus od bukmachera Betclic.

W ramach tej oferty dostępne JEDYNIE kupony AKO, na których to może znajdować się minimum pięć typów.

Gracz ma prawo zagrać zakłady zarówno z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”. W dodatku zdarzenia mogą pochodzić z każdej dyscypliny. Jednak użytkownik musi mieć na uwadze, że minimalny kurs typu to 1.20.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od ilości zdarzeń na zakładzie. Im więcej typów automatycznie większą będzie wygraną. Wynieść może ona nawet 50% więcej:

Warto jest nadmienić, że każdy użytkownik może zagrać dowolna ilość kuponów.

Jaki jest bonus w Betclic ?

Bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot całej swojej gotówki, za którą został zawarty zakład. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.

Poza tym użytkownicy, którzy posiadają konto u tego operatora mogą skorzystać, m.in. z Betclic TV. Dostępna są tam mecze na żywo opłat i limitów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.