Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce oferuje graczom na start ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać darmowe środki bez wpłaty własnej, bonusy za depozyt oraz bezpieczne zakłady.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce

Zobacz pełną listę kodów promocyjnych, które trzeba obowiązkowo wpisać w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietów powitalnych.

STS bonus na start 2021:

Bukmacher www.STS.pl zaliczany jest, jako jeden z nielicznych operatów, który na start daje darmową gotówkę. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas na konto gracza trafi darmowe 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Po dokonaniu pierwszego depozytu typer będzie mógł cieszyć się z darmowych kolejnych środków. Dokładnie mówiąc otrzyma premię równowartości wpłaty do 1200 PLN.

BetFan bonus powitalny w 2021

Bukmacher www.BetFan.pl oferuje każdemu nowemu graczowi następujące bonusy:

  • premię do 777 PLN za każdą z trzech wpłaty
  • zakład bez ryzyka do 600 PLN
  • 15 darmowych zakładów

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w czasie zakładania konta.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny do 2230 PLN w Fortunie:

Legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje każdemu graczowi niezywkle ciekawy pakiet na start, w którym to można otrzymać nawet bonus o wartości 2230 PLN.

Wystarcczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe 20 PLN za założenie konta i to bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu typer otrzyma od bukmachera eFortuna premię jej równowartości, aż do 2000 PLN oraz aktywny będzie pierwszy bezpieczny kupon do 210 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic Polska

Bukmacher www.Betclic.pl oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny w postaci Cashbacku. Chcesz skorzystać z bezpiecznego zakładu? Jeśli tak, to wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. A maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułFortuna Bet On Games. 10 PLN gwarantowanego bonus dla graczy
Następny artykułPewne 20 PLN na obstawienie sportów wirtualnych w Fortunie
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.