Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane graczom za typowanie zmagań Copa America. Wystarczy obstawiać zakłady SOLO lub AKO, aby liczyć na mniejsze przegrane.

STS zmniejsza przegrane graczom na Copa America

STS zmniejsza przegrane graczom na Copa America

A na pewno jest co typować z rozgrywek Copa America, ponieważ obecnie rozegrane są bardzo ciekawe starcie. Bowiem przed nami takie rywalizacje, jak chociażby Urugwaj vs Chile, Argentyna vs Paragwaj, czy też Ekwador vs Peru.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „Cashback na Copa America” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta aktywna jest graczom do 28 czerwca.

Bonus do 50 PLN na Copa America

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback na Copa America” dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na rozgrywki Copa America.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 15% stawki. Łączny bonus w ramach promocji „Cashback na Copa America”, jaki może trafić na konto gracza to nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na bonus powitalny, w którym to sam start można otrzymać 29 PLN bez wpłaty własnej oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRanking na Euro 2020. Do wygrania wiele nagród!
Następny artykułPromocja „Cashback na Europejskie Puchary” u legalnego bukmachera STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.