W najbliższy weekend emocji w Swiecie MMA na pewno nie zabraknie, ponieważ zostanie rozegrana chociażby gala KSW 56, ale i również UFC Fight Night. Bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na tą okazję, gdzie to można otrzymać nawet 20 000 PLN.

Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Pewne bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Warunki akcji „Ekspert +” są bardzo proste. wystarczy wytypować poprawnie osiem walk z KSW 56 i dwie z UFC Fight Night. A ciekawych walk na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos.

Wspomniana oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają konto w serwisie www.eFortuna. Należy jednak mieć na uwadze, że dostępna jest ona do 14 listopada do godziny 19:00.
UFC Fight Night.

Bonus dla graczy za typowanie KSW 56

Gracz chcąc liczyć na dodatkowe środki w ramach akcji „Ekspert +” musi zawrzeć zakład AKO za co najmniej 5 PLN i oddać typy w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty na każdą z ponższych walk:

Na pewno dużym atutem tej oferty jest to, że każdy typer ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którzy poprawnie wytypują mecze i ich zakład okazał się wygrany to super. Bowiem poza wygraną gotówką podzielą pomiędzy sobą pulę nagród o wartości 20 000 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera 2020:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to typerzy mogą otrzymać łączną premię o wartości 2230:

  • pewne 20 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy należy aktywować poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Piłkarski Jackpot” w Betclic Polska z pulą nagród 45 000 PLN
Następny artykułObstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.