Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę typerom za obstawienie meczy z US Open. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na dodatkową kasę. A na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN.

STS zmniejsza przegrane swoim graczom

STS zmniejsza przegrane swoim graczom

Emocji, jak i ciekawych spotkań na pewno nie brakuje podczas US Open. Bowiem, jak dobrze wiadomo jest to ostatni w tym sezonie tureniej Wielkoszlemowego, a my w dodatku możemy oglądać tam naszych rodaków.

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z extra promocji „Graj LIVE i odbierz 100 PLN”, która jest obecnie aktyna do 5 września do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy z US Open

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE pochodzący z US Open. Dodatkowo trzeba mieć uwadze, że kurs jego nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Aktywni gracze w zamian otrzymają extra kasę. A dokładnie mówić im większy obrót tym będzie większa kasa. Maksymalnie na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera STS i w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w zamian dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą niżej wymienione bonusy

Na sam start można otrzymać 29 PLN za założenie konta. Typer, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma jej premię równowartości, aż do 1200 PLN.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner.
Następny artykuł55 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.