Specjalną ofertę promocyjną na zmagania w Ultralidze przygotował bukmacher STS – „Bezpieczne 10 PLN” . Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład SOLO z oferty „na żywo”, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki.

Bonus dla graczy na Ultraligę

Bonus dla graczy na Ultraligę

Akcja promocyjna „Bezpieczne 10 PLN” skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Oferta dostępna jest użytkownikom wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi obowiązkowo do niej zapisać. Dokonać to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji, która znajduje się w sekcji „Bonusy”.

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji może już zagrać kupon promocyjny. W ramach tej oferty kwalifikuje się wyłącznie zakład SOLO z kursem nie mniejszym niż 1.85. Na kuponie może znajdować się wyłącznie jedno zdarzenia, które będzie pochodziło z oferty LIVE na zmagania graczy w Ultralidze.

Stawka każdego zakładu musi być równa kwocie 21 złotych. Jednak z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakład okazał się przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma bonus o wartości 50% stawki.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za obstawienie E-sportu za darmo:

Inna z ofert bukmacherskich STS online na E-sport jest to bezpieczna gotówka nawet do 25 złotych. Bowiem bukmacher STS na koniec każdego tygodnia dokonuje zsumowania stawek za przegrany zakłady i przyzna bonus 10% tej wartości.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może liczyć na ten bonus co tydzień.

Aktualny kod promocyjny w STS online:

W skład pakietu powitalnego u legalnego bukmachera w Polsce STS online wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych
  • premia za depozyt do 1200 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, kiedy to gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest nadmienić, że obecnie gracze mogą wyłącznie obstawiać przez internet. Powód tego jest bardzo prosty, punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic!
Następny artykułPewny zakład na E-sport u bukmachera STS. 25 PLN co tydzień dla każdego gracza.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.