Przed nami już pojedynki trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną ofertę wszystkim graczom – „Piłkarski Jackpot”. Oprócz wygranej gotówki typerzy będą mogli liczyć na bonus, ponieważ pula nagród wynosi, aż 10 000 PLN.

Kasa do zgarnięcia za typowanie PKO Ekstraklasy

Kasa do zgarnięcia za typowanie PKO Ekstraklasy

Zbliżamy się do ostatecznych rozstrzygnięć w najwyższej fazie rozporkowej w Polsce. Hit trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy to niewątpliwie starcie pomiędzy w Poznaniu, a tam Lech zmierzy się z Legią Warszawa. Poza tym czekają nas jeszcze takie pojedynki, jak m.in. Piast vs Śląsk, czy też Lechia vs Cracovia.

Bukmacher Betclic Polska online wychodzi graczom na przeciw i oferuje specjalną akcję promocyjną „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest wszystkim typerom do 3 lipca do godziny 18:00.

Pula nagród w wspomnianej ofercie wynosi 10 000 PLN, który który chce włączyć się w walkę o tą gotówkę musi koniecznie do niej dołączyć. Poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział’, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Bonus dla typerów PKO Ekstraklasy

Dopuszczone przez bukmachera Betclic w akcji „Piłkarski Jackpot” są wyłącznie zakłady AKO. Na każdym kuponie promocyjnym musi znajdować się równa ilość, ośmiu zdarzeń z trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy.

W najbliższych dniach o punkty będą rywalizować ze sobą:

  • ŁKS Łódź vs Wisła Kraków
  • Korona vs Arka Gdynia
  • Raków vs Zagłębie
  • Lech vs Legia
  • Lechia vs Cracovia
  • Pogoń vs Jagiellonia
  • Piast vs Śląsk
  • Wisła Płock vs Górnik
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie można zapominać, że na każde z wyżej wymienionych pojedynków wszyscy typerzy mają prawo oddać wyłącznie podstawowe typy, które muszą być w formacie 1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Typerzy, którym uda się popranie wytypować mecze to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na extra środki. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Do 550 PLN na start u bukmachera Betclic

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład u bukmachera Betclic Polska jest bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka użytkownik obowiązkowo musi wpisać specjalne hasło promocyjne, tj. KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki stawki, za jaką został zawarty zakład. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to 550 PLN.

Gracze, którzy już posiadają konto u bukmachera Betclic mogą skorzystać bez żadnych limitów z akcji „Multi+”. W tej akcji wspomniany operator zwiększa wygrane wszystkim użytkownikom nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS.
Następny artykułPromocja na PKO Ekstraklasę u bukmachera STS. Zwrot do 50 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.