W związku ze spotkaniami fazy grupowej Ligi Mistrzów bukmacher zmniejsza przegrana na zmagania w pierwszej kolejce. Jeżeli na zagranym kuponie będzie jeden błąd bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.

Legalny bukmacher BetClic bonus na Ligę Mistrzów za darmo

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Combi Crash” dostępna jest w ramach jedynie pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, czyli do 18 września. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji „Combi Crash”.

Podczas tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na którym musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z pierwszej kolejki Ligi Mistrzów.

W ramach tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Kurs kuponu musi wynosić co najmniej 5.00

Minimalna stawka kuponu, który jest bramy pod uwagę w akcji „Combi Crash” to 50 PLN.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na kuponie był jeden błąd bukmacher Betclic zmniejszy ryzyko przegranej. Przyznając darmowy bonus o wartości 50 PLN. Znajdzie się on na koncie gracza w formie środków bonusowych.

BetClic. Kod promocyjny za darmo

Legalny polski bukmacher BetClic nowym graczom oferuje zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, w zamian bukmacher aktywuje Cashback. Jeśli okaże się, że kupo został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Gracz może otrzymać maksymalnie 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna o 14% większe wygrane wygrane Mistrzostwa Europy w siatkówce
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.