Bukmacher Fortuna przygotował promocję na turniej eksportowy – IEM Katowice. Każdy typer może otrzymać zwrot stawki za przegrany kupon na zmagania w tej imprezie. W stolicy Górnego Śląską najlepsi zawodnicy na Świecie zmierza się chociażby w takich grach, jak m.in. CS.

Promocja na Intel Extrame Masters 2020

Promocja na Intel Extrame Masters 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokona minimum jednej wplata.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 28 lutego do 1 marca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Warunek obowiązkowy to taki, że na zakładzie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej lub na żywo z turnieju IEM Katowice.

betfan obstawianie bez podatku 2020
Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Impreza w stolicy Górnego Śląska jest najważniejszym wydarzeniem eksportowym w Polsce jakie będzie miało miejsce w tym roku.

Stawka minimalna zakładu to 30 PLN. Trzeba jednak mieć na uwadze, ze z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte są środki bonusowe.

Gracz, którego zakład okazał się przegrany w zamian otrzyma bonus o równowartości 30 złotych.

Fortuna kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje każdemu graczowi już na start darmowe środki w wysokości 20 złotych. Chcąc je otrzymać Tyler musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas może otrzymać nawet 1000 złotych. W prezencie gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasa. Bonus dla każdego od BetClic. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułFortuna 1 liga. Bonus dla każdego gracza za obstawienie meczy.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.