Legalny bukmacher Totolotek przygotował promocję powitalną swoim graczom na start. Łącznie po dokonaniu pierwszego depozytu na koncie użytkownika może znaleźć się łączną kwota nawet 2098 PLN.

Totolotek. Bonus na start

Totolotek. Bonus na start

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego trzeba na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces rejestracyjnym jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba przejść poprawnie proces weryfikacji danych oraz dokonać pierwszej wpłaty.

Bonus za depozyt od bukmachera Totolotek

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu u bukmachera Totolotek może liczyć na darmowe środki. Wysokość bonusu uzależniona jest od kwoty jaką gracz wpłacił, ponieważ operator przyznaje darmowe środki równowartości depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto 800 PLN. W gratisie od bukmachera Totolotek otrzyma taka sama wartość, ale w formie środków bonusowych. Razem będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalnie typer może otrzymać 1000 PLN.

Bonus na aplikację mobilną bukmachera Totolotek

Uzytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji może liczyć na dodatkowe środki.

Wystarczy, że typer dokonał pierwszej wpłaty z aplikacji mobilnej, aby otrzymać bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 49 PLN.

betfan obstawianie bez podatku 2020
Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Warto jest widzieć, że aktualnie bukmacher Totolotek nie posiada kodu promocyjnego. Jednak jak takowy się pojawi od jak najszybciej zostanie opublikowany na tej stronie.

Zupełnie inaczej sytuacje wygląda u legalnego bukmachera STS, który to oferuje na start chociażby:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę.

Gracze będzie mógł skorzystać z tych bonusu pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów – gotówka do wygrania dla typerów. Pula nagród 5000 PLN.
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy u bukmachera BetClic. Pula Nagród 15 000 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.