Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jak nie to warto jest je założy, ponieważ ten operator na start przyznaje bonus równowartości depozytu. Można maksymalnie otrzymać bonus nawet do 1000 PLN.

Darmowa gotówka powitalna u bukmachera BetClic

Darmowa gotówka powitalna u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego operatora.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera BetClic, a następnie przejść proces rejestracyjny. Proces w żadnym wypadku nie jest skompilowany i nie zajmie dużo czasu.

Kolejny krok jest to dokonanie wpłaty. Bukmacher BetClic przyzna równowartość pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus trafi na konto typera automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Lecz należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Oferta bukmachera Betclic w Polsce

Betclic dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku, więc nowych promocji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Gracze, którzy obecnie posiadają konto u tego operatora mogą w pełni legalnie i to online oglądać wydarzenia sportowe u tego operatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet promocyjny na start u bukmachera STS
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.