Niezwykle ciekawą ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher eFortuna. Wystarczy, że gracze zagrają kupon, na którym to będzie znajdować się minimum jeden typ związany z piłki nożnej, aby otrzymać darmowy bonus. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak kupon lub kupony zostały rozliczone.

Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo

Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo

Owszem zdecydowana większość rozgrywek piłkarskich jest zawieszona. Jednak w dalszym ciągu mecze są rozgrywane w pojedynczych ligach. Chociażby w takich ligach, jak białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej w dalszym ciągu są rozgrywane mecze.

W związku z tym bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną „Piłkarski Pewniak”, która dostępna jest w dniach od 17 do 19 kwietnia.

Darmowy bonus dla graczy.

Bukmacher eFortuna w ramach tej oferty promocyjnej dopuszcza zarówno kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Jednak obowiązkowo na każdym z tych zakładów musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z piłką nożną. Warto jest mieć na uwadze, że promocja obejmuje również typy z rozgrywek FIFA20.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Owszem jeszcze trochę czasu minąć jeszcze, kiedy to będą rozgrywane mecze w Premier League, Bundeslidze, czy też PKO Ekstraklasie. Jednak w najbliższych dniach czekają nas potyczki w lidze białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

Stawka minimalna zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN, ale zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe są automatyczne wykluczone z tej oferty.

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od liczy zagranych kuponów:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Trzeba mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone zakłady.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Polski Bukmacher eFortuna przygotował wszystkim graczom specjalny bonus powitalny dla wszystkich nowych użytkownikom, w których to można otrzymać na start nawet 1135 PLN:

  • bonus bez depozytu 20 PLN
  • premia równowartości pierwszej wpłaty 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Trzeba mieć na uwadze, ze jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na E-sport u bukmachera STS. 25 PLN co tydzień dla każdego gracza.
Następny artykułBukmacher Betclic zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.