Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami w europejskich pucharach, m.in. z Ligą Mistrzów. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję „Pewniak LIVE na Ligę Mistrzów”, w której to przyznaje bonus o wartości 20 złotych i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Liga Mistrzów bonusy 2020

Liga Mistrzów bonusy w Fortunie 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest jedynie graczom w dniach 18 i 19 lutego. Na te dni zaplanowano następujące spotkania w Lidze Mistrzów, tj.

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk

Akcja „Pewniak LIVE na Ligę Mistrzówpolega na zagraniu kuponów: AKO lub MAXIKOMBI po jednym we wtorek i środę, na których to będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty NA ŻYWO ze spotkań na Ligę Mistrzów.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka każdego zakładu to 20 złotych, ale z oferty są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupony spełniające powyższe warunki otrzyma w prezencie 20 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny Fortuna na bonus bez depozytu

Bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start już darmowe środki o wartości 20 złotych i to bez dokonania depozytu. Chcąc je otrzymać typer musi jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Dodatkowo każdy nowy gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu do 1000 PLN. A poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla graczy za typowanie w BetClic.
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasa. Bonus dla każdego od BetClic. Pula nagród 10 000 złotych.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.