W piątek 7 czerwca rozpoczyna się trzecia kolejka zmagań eliminacji Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher Fortuna przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to oferuje bonus w wysokości 10 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus za kupon od legalnego bukmachera w Polsce.

Darmowy bonus za kupon od legalnego bukmachera w Polsce.

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniach 07-09.06.2019, a polega ona na zagraniu trzech kuponów, na których będą znajdować się minimum po jednym zdarzeniu z oferty przedmeczowej bukmachera na zmagania eliminacyjne Mistrzostw Europy 2020.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Dopuszczalne są przez operatora kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Kupony możną zawierać poprzez stronę internetową bukmachera bądź aplikację mobilną bukmachera Fortuny.

Po spełnieniu powyższych warunków akcji bukmacher Fortuna przyzna bonus w wysokości 10 PLN. Środki trafią na konto gracza w formie punktów FKP. Przez te środki można zagrywać kupony u tego operatora.

Warto jest pamiętać, że środki trafią na konto gracza i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Środki trafią na konto niezależnie czy będą to wygrane, czy przegrany kupony.

W promocją nie biorą udziału kupony, które mają zakłady specjalne, Hit dnia oraz Eksperta+.

Środki trafią na konto gracza najpóźniej do 10.06.2019 do godz. 23:59.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.