Specjalną ofertą promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher Betclic Polska. W przypadku przegranej każdy użytkownik może liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Betclic zmniejsza przegrane swoim graczom. Bonus do 40 PLN


Betclic zmniejsza przegrane swoim graczom. Bonus do 40 PLN

A trzeba przyznać, że na pewno jest co obstawiać. Bowiem przed nami mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata, gdzie to dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Czechy vs Belgia, Serbia vs Portugalia, Bułgaria vs Włochy czy też Polska vs Andora.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że wspomniana akcja dostępna jest wszystkim graczom do 28 marca do godziny 23:59.

40 PLN za obstawienie meczy w Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zawarcie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek.

W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i również na żywo. Jednak na uwadze trzeba mieć istotny fakt, a mianowicie iż kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z typów okaże się przegrany użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść do 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby aktywować Cashbacka? Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularz rejestracyjnym.

To sprawi, że automatycznie pierwszy zakład jest bezpieczny. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć wówczas na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy w Betclic
Następny artykułTenisowe 40 PLN w Betclic Polska!
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.