Obecnie rozgrywany jest w tenisie dosyć prestiżowy turniej, jakim jest Indian Wells. Natomiast bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu typerowi extra kasę za typowanie spotkań z wspomnianej dyscypliny. Nagroda, jaka może trafić do każdego gracza wynieść może nawet 40 PLN.

40 PLN od Betclic za obstawianie tenisa!

40 PLN od Betclic za obstawianie tenisa!

A śmiało trzeba powiedzieć, że obecnie na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem rozgrywane są mecze regularnie. A do tego będziemy mogli w akcji podziewać chociażby Hurkacza, który dzisiaj zagra z Karacjewem.

Na tą okazję każdy z graczy może liczyć na dodatkową kasę od Betclic w promocji „Misja tenis”, która to akcja dostępna jest użytkownikom do 17 października do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie tenisa

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji jest zagranie kuponu AKO za minimum 20 PLN, na którym to będą znajdować się same mecze z tenisa. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 3.00.

bez depozytu bonus sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast, jeśli minimum dwa kupony zagrane przez gracza okażą się wygrane to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzyma on premię w wysokości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny -> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka. W Betclic rejestracja pozwala graczom nie tylko na atrakcyjne kursy i niską marżę ale również wiele ciekawych promocji i bonusów na start.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eFortuna zwiększa wygrane graczom o 14%!
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN od eWinner na NBA i NHL
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.