Specjalny pakiet powitalny nowym graczom przy użyciu kodu promocyjnego przygotował bukmacher eWinner. Na start każdy z użytkowników może liczyć na łączną premię o wartości nawet 655 PLN.

665 PLN na start w eWinner online

665 PLN na start w eWinner online

Warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą następujące bonusy: zakład bez ryzyka do 155 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Chcąc dokonać aktywacji wymienionych powyższe bonusów należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następnie pozostaje typerom już dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu promocyjnego. Na zakładzie mogą znajdować się dowolne typy z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 155 PLN – czyli tyle ile maksymalnie oferuje bukmacher eWinner swoim graczom.

Poza tym użytkownik będzie mógł liczyć na kolejną premię po dokonaniu drugiego depozytu. Bowiem na konto typera otrzyma premię równowartości depozytu do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów i Liga Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
Następny artykułTypuj finał Ligi Mistrzów i wygrywaj więcej. Premia do 2280 PLN dla graczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.