Legalny bukmacher Milenium wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla graczy, gdzie to na start można otrzymać łączny bonus nawet do 3170 PLN.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Darmowy kod promocyjny Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Podstawowy warunek tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać na stronie www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ podać tam swoje podstawę dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Milenium?

Bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego automatycznie pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Już po dokonaniu rejestracji bukmacher Milenium przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, czyli przy depozycie 1000 PLN druga taka kwota trafi na konto gracz tylko, że w formie środków bonusowych. Każdy gracz maksymalne można otrzymać nawet 1500 PLN.

betfan darmowy kod promocyjny

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Pierwsze kupon po dokonaniu depozytu objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli się okaże, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W przypadku wgranego kuponu cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Happy Hours u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach. Codziennie są to inne, informacją o trafieniu Happy Hours znajduje się na stornie bukmachera Milenium.

Wystarczy zagrać kupon, który spełnia poniższe warunki, aby cieszyć się z większej wygranej:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs u bukmachera LvBet – „NBA NHL Light Live”
Następny artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.