Specjalny bonus dla osób obstawiających esport przygotował legalny bukmacher BetClic. Już tra przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego każdy użytkowik może otrzymać pewne 50 PLN. O tyle ta promocja jest ciekawa, ponieważ obecnie wiele osób zaczyna właśnie obstawiać Esport.

E-sport bonus dla każdego na start

E-sport bonus dla każdego na start

Jak dobrze wiadomo na chwilą obecną oferta każdego z bukmacherów nie jest bogata. Wynika to z tego, ze zdecydowana większość lig jest zawieszona przez korona wirusa. Wyjątkiem są chociażby, takie ligi jak turecka, rosyjska czy te argentyńska, gdzie to jeszcze mecze są rozgrywane.

Jednak bukmacher BetClic Polska wyszedł na przeciw gracz i oferuje graczom Cashback na Esport. Wystarczy dokonać rejestracji konta na www.BetClic.pl. aby odebrać specjalny bonus powitalny. Oferuje on zwrot całej stawki za przegrany kupon z esportu do 50 PLN.

E-sport bonus do 50 LN

Cashback, czyli zakład bez ryzyka będzie aktywny jedynie wtedy, gdy użytkownik podczas rejestracji konta wpisze hasło promocyjne „KOD50”. Jest to unikatowy kod, który przyznaje BetClic na zdarzenia z esportu.

Jak okaże się, że zawarty przez gracza kupon okazał się przegrany to nic straconego. Bowiem typer może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 50 złotych.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Warunki promocji są niezwykle proste, ponieważ wystarczy założyć darmowe koto w BetClic i wpisać kod promocyjny. Oto dokładna instrukcja:

  1. Wejście na stronę www.BetClic.pl
  2. W formularzu rejestracyjnym koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny KOD50
  3. Zagranie kuponu, na którym to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z esportu. Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  4. W przypadku wygranej. Cała kwota trafia na konto gracza
  5. W przypadku przegranej. Gracz otrzymuje pełen zwrot stawki, który może wynieść nawet 50 PLN.

CS:GO bonus dla każdego

Warto jest mieć na uwadze, że wyżej wspominana oferta jest limitowana. Skorzystać z niej mogą wyłącznie Ci gracze Betclic, którzy dokonają depozytu o wartości minimum 10 PLN i za taką kwotę zagrają, aby liczyć na wspomniany obiecany prezent.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny poker online w Polsce. Bonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames.
Następny artykułBonus za darmo na E-sport od bukmachera STS.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.